RETTON ::: koktaily.eu
ÚvodReštaurácieKontakt RETTON
RETTON ::: koktaily.eu  

Koktaily
alkoholické
nealkoholické

Príslušenstvo

Časté otázky

 

 

Skúsenosť, ktorá sa Vám vyplatí!

Koktailovými sirupmi Flying Bird ponúkame v restauračných zariadeniach dlhodobo vyskúšaný a mezinárodne úspěšný kvalitný výrobok!

Naše ALKOHOLICKÉ namiešané koktailové sirupy sú vyrábané na základe koktailovej receptúry s pravým alkoholom a vysokohodnotnými prírodnými zložkami. Zodpovednost voči zákazníkom je pre nás samozrejmostou. Je rozdiel, či Pina Colada je vyrábaná z pravého Jamajského Rumu, alebo len s čistým alkoholom. To nie je len otázkou dobrej chuti, ale tiež otázkou dobrého štýlu! Dávajte pozor na tento rozdiel! Najdete ho na etikete v zložení výrobku.

Aj profesionální barmani sú po ochutnaní našich koktailov Flying Bird milo prekvapení.

Naše NEALKOHOLICKÉ koktailové sirupy sú viac než len koktaily bez alkoholu. Namiesto alkoholu je v nich obsiahnutých viace pravých ovocných zložiek. Harmonicky zladené s vysokohodnotnými domácími i exotickými zámorskými aromatmi predstavuje zaujímavý kvartet čistých chutí.

Garantujeme jednoduchú a rychlu prípravu:

Do šejkru dáme do polovice až dvoch tretín ľad
+
1 pohárik koktailového sirupu (4 cl = 0,4 dl)
+
3 poháriky džúsu (1,2 dl)

Premiešame a nalejeme aj s ľadom do pohára. Podľa svojich predstáv nazdobíme. Pokiaľ sa pomýlite v džúse, nedeje se nič hrozné. Koktail bude trochu iný. Pokazit se dá, keď dáte příliš málo ľadu. Bude potom veľmi ostrý. 4-5 kostek je jednoducho málo.
V časovej núdzi:
Do pohára dáme všetky ingrediencie a rozmiešame miešatkom na frapé. V tomto prípade je nutné počkať 2-3 minuty, než nápoj vychladne.

Celú sadu obhospodaríte dvoma druhmi džúsov, a to pomarančovým a ananasovým.

Ponúkame Vám:
8 alkoholických namiešaných sirupov a 4 nealkoholické namiešané koktailové sirupy.

Počet návštevníkov:
242155

  koktaily.eu
code by danny-web.net